Terlik ve Sandalet Üzerine...

Terlik ve Sandalet Üzerine...

Yaz aylarında günlük yaşamımızda oldukça önemli bir yer tutan terlik ve sandalet modelleri, şıklık ve kalite ile bütünleşince vazgeçilmez bir hale geliyor.

Tarihçesine baktığımızda ilk terlik 1400’lü yıllarda Avrupanın birçok noktasında giyilen, yanları açık ve topuğu olmayan modellerdi. Dolayısıyla terlik; insan hayatında bu kadar eski ve köklü bir yere sahip. Gelişen toplumlar ve devinimle modernizme adım atan toplumlar terliği daha çağdaş bir hale getirmiş ve birçok çeşidini üretmişler, buradan yola çıkarak da sandalet modeli ortaya koymuşlardır.

Geçmişte ayaklarımızı yabancı nesneler ve türlü tehlikelerden korumak adına giyilen terlik ve sandalet; artık günlük yaşamımızda, davetlerde, işte, okulda, düğünlerde, kısaca hemen her yerde öncelikli olarak tercih ettiğimiz modeller halini aldı.

Bizler de Tuğrul Ayakkabı olarak, terlik ve sandaletin müşterilerimiz için ehemmiyetini biliyor, bu düşünceden hareketle; terlik ve sandalet modellerimizde çeşit üretmeye, kaliteden taviz vermemeye ve uygun fiyat düzleminde kalmaya özen gösteriyoruz. Zengin renk ve modern tasarım seçenekleri ile müşterilerimizi güvenli, şık ve gösterişli kılmaya çalışıyoruz.

Düşünsenize, hakiki deri ve oldukça kaliteli bir terlik ile sizden daha güçlü duruşa kim sahip olabilir? Ya da şeffaf veya taşlı topuk bir terlik / sandalet ile sizden daha şık kim görünebilir?

Biz Tuğrul Ayakkabı olarak bu soruları şu şekilde yanıtlamayı misyon belirledik: Tuğrul Ayakkabı’dan alınmış bir terlik / sandalet ile kadının özündeki güçlü öz yapıyı, şık ve stil sahibi bir karaktere dönüştürmek, yaz aylarında tüm gözleri, ışıl ışıl parlayan sizin üzerinize toplamak ve tarzınızı taçlandırmak!

Mottomuz olan, ‘’Bir kadına doğru ayakkabıları verirseniz, dünyayı fethedebilir.’’ sözünü bir tık ileriye taşıyoruz ve iddia ediyoruz; Tuğrul Ayakkabı kalitesi ile sahip olduğunuz terlik ve sandalet modelleri ile tüm sezona damga vurmaya hazır mısınız? Keşfedilmemişi keşfetmeye var mısınız?


 

Etiketler: sandalet, terlik
Mayıs 11, 2021
Listeye dön