İADE VE DEĞİŞİM

 

İADE


www.tugrulayakkabi.com.tr üzerinden almış olduğunuz ürünleri iade etmek isterseniz;

 

Siparişlerim alanından kolay iade'ye tıklayarak iade talebinizi oluşturabilir, orijinal faturası ile birlikte 14 gün içerisinde anlaşmalı kargo firmamız olan Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak faturada belirtilen adrese gönderebilirsiniz.

 

Kargoda kod istenmesi halinde Tuğrul Ayakkabı - 214296242 olarak bilgi verebilirsiniz.


İade etmek istediğiniz ürün kullanılmamış olmalı, orijinal paketinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.


İade talebiyle gönderilen ürün tarafımıza ulaştığından itibaren 7 iş günü içerisinde yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olup olmadığı kontrol edilir.


Uygun olmaması durumunda ürün karşı ödemeli olarak tarafınıza gönderilir.


Uygun olması durumunda ise ürün bedelinin iadesi için bankaya talimat gönderilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankaya bağlı olmakla beraber ortalama 1-7 iş günü içinde iade gerçekleştirilir.

 

İade işleminin yapılmasını istediğiniz banka hesap ve IBAN bilgilerinizi faturada yer alan banka hesap bilgileri alanında belirtmeniz rica olunur.


DEĞİŞİM


www.tugrulayakkabi.com.tr üzerinden almış olduğunuz ürünleri değiştirmek isterseniz orijinal faturası ile birlikte 14 gün içerisinde anlaşmalı kargo firmamız olan Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak faturadaki adrese gönderebilirsiniz.


Değiştirmek istediğiniz ürün kullanılmamış olmalı, orijinal paketinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.


Değiştirme talebiyle gönderilen ürün tarafımıza ulaştığından itibaren 7 iş günü içerisinde yukarıda belirtilen şartlara uygun olup olmadığı kontrol edilir.


Uygun olmaması durumunda ürün karşı ödemeli olarak tarafınıza gönderilir.


Uygun olması durumunda ise değiştirmek istediğiniz ürünün stoklarımızda olması kaydıyla farklı bir rengiyle, numarasıyla veya yine stoklarımızda olan farklı bir modelle değişimi gerçekleştirilir.