İADE VE DEĞİŞİM

 

İADE


www.tugrulayakkabi.com.tr üzerinden almış olduğunuz ürünleri iade etmek isterseniz;

 

Siparişlerim alanından kolay iade'ye tıklayarak iade talebinizi oluşturabilir, orijinal faturası ile birlikte 14 gün içerisinde anlaşmalı kargo firmalarımız olan Yurtiçi Kargo veya MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak faturada belirtilen adrese gönderebilirsiniz.

 

 

150 TL üzeri ücretsiz kargo kampanyası ile yapılan alışverişler de dahil olmak üzere iade işleminde kargo ücreti ve varsa kapıda ödeme hizmet bedeli iade edilmez, ürün başına kargo tutarı (10 TL) ve varsa kapıda ödeme hizmet bedeli (5 TL) düşüldükten sonra kalan ürün tutarı iade edilir.

 


İade etmek istediğiniz ürün kullanılmamış olmalı, orijinal paketinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.


İade talebiyle gönderilen ürün tarafımıza ulaştığından itibaren 7 iş günü içerisinde yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olup olmadığı kontrol edilir.


Uygun olmaması durumunda ürün karşı ödemeli olarak tarafınıza gönderilir.


Uygun olması durumunda ise ürün bedelinin iadesi için bankaya talimat gönderilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankaya bağlı olmakla beraber ortalama 1-7 iş günü içinde iade gerçekleştirilir.

 

İade işleminin yapılmasını istediğiniz banka hesap ve IBAN bilgilerinizi faturada yer alan banka hesap bilgileri alanında belirtmeniz rica olunur.

 

 

***  1 ALANA 1 BEDAVA kampanyası kapsamında alınan ürünlere ilişkin iade prosedürü

 

* Kampanya kapsamında ürünlerin iade tutarı, ürünlere toplamda yapılan indirim oranı hesaplanarak belirlenir. Daha sonra iade edilecek ürün tutarından bu oranda indirim yapıldığında elde edilen tutarın iadesi gerçekleştirilir.

 

 

 


DEĞİŞİM


www.tugrulayakkabi.com.tr üzerinden almış olduğunuz ürünleri değiştirmek isterseniz orijinal faturası ile birlikte 14 gün içerisinde anlaşmalı kargo firmamız olan Yurtiçi Kargo veya MNG Kargo ile karşı ödemeli olarak faturadaki adrese gönderebilirsiniz.

 

** Değişim kapsamında; değişim istediğiniz ürünü bize anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile ücretsiz olarak gönderirsiniz fakat değişimden sonra size gönderilen ürünün kargo ücreti tarafınıza aittir.


Değiştirmek istediğiniz ürün kullanılmamış olmalı, orijinal paketinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.


Değiştirme talebiyle gönderilen ürün tarafımıza ulaştığından itibaren 7 iş günü içerisinde yukarıda belirtilen şartlara uygun olup olmadığı kontrol edilir.


Uygun olmaması durumunda ürün karşı ödemeli olarak tarafınıza gönderilir.


Uygun olması durumunda ise değiştirmek istediğiniz ürünün stoklarımızda olması kaydıyla farklı bir rengiyle, numarasıyla veya yine stoklarımızda olan farklı bir modelle değişimi gerçekleştirilir.